AGADIC

Centro Coreográfico Galego

Castelán | Inglés

Contacto | Mapa web | Subscrición



Convocatorias



Selección de 12 prazas de bailaríns/inas para o Departamento de Produción Coreográfica da Agadic: Lista de admitidos/as, data e horarios das probas

En aplicación do establecido nas Bases reguladoras da convocatoria de 12 prazas de bailaríns e bailarinas para a produción da temporada 2013-2014 do Departamento de Produción Coreográfica da Agadic, publícase a lista de admitidos e admitidas para o devandito proceso selectivo.

De conformidade coa base cuarta, as probas previstas realizaranse o vindeiro luns 18 de novembro, a partir das 9:00 horas, na sede do Centro Coreográfico Galego na Coruña (Rúa Glasgow 15. Complexo Deportivo de Elviña), de acordo coas seguintes quendas:

-09.00 horas: do 1 (Abellán Matasanz, Mª Jesús) ao 50 (García Sáchez, Melodía) ás 9:00
-11.00 horas: do 51 (Garriga Seguranyes, Roser) ao 100 (Pastor Gutierrez, Ana)
-13.00 horas: do 101 (Pedrós Carretón, Sergio) ao 145 (Vieites Veiras, Inés)

As probas continuarán, para os seleccionados na primeira fase, o mesmo día 18, durante a tarde.

Para poder realizalas, as persoas aspirantes deben presentarse provistas do D.N.I., N.I.E ou pasaporte.

LISTA DE ADMITIDOS/AS

1. Abellán Matesanz, Mª Jesús
2. Adalid Carracedo, Sabela
3. Alabau Romero, Andrea
4. Aldávez Benitez, Mónica Marcela
5. Alonso Abad, Iago
6. Alonso Salvador, Alicia
7. Amores Sánchez, Alejandro
8. Andrada Gómez, Ángela
9. Aparicio Abad, Carmen
10. Arenas Paredes, Iria
11. Arias Gómez, Jhonatan Alexander
12. Arriola Uruñuela, Lidia
13. Asensio Capdevila, Anna
14. Baeza Pamies, Mª José
15. Balló Cateura, Marc
16. Barrera García-Martín, Irene
17. Ben Achouba, Othman
18. Benzal Montes, Jesús
19. Blanco Bellas, Blanca Gloria
20. Cabrera Touman, Patrick
21. Calderón Gambín, Paloma
22. Campillo Peral, Leonor
23. Cancela Moll, Marta
24. Carbonell Fernández, Estela
25. Carreira Costa, Paula
26. Casablanca Martínez, Marcel
27. Casadevall Guall, Arán
28. Casado Gómez, Mónica
29. Casal García, Violeta
30. Ciborro Calero, Montaña
31. Cibreiro Pérez, José Luís
32. Cima, Alberigo
33. Colmenero Díaz, Aida
34. Colomino Giménez, Sara
35. Costas Malvido, Silvia
36. Cuadrón Mas, Andrea
37. Díaz Cuevas, Cristina
38. Díaz Jiménez, Aranzazu
39. Di Calogero, Lorenza
40. Domínguez De la Iglesia, Efrén
41. Elizarán Letamendia, Amaia
42. Fernández Vilaplana, Borja
43. Ferrao Diz, Clara
44. Fiol Díaz, Naila
45. Fuentetaja Sanz, Mª del Henar
46. Gallo Portela, Jorge
47. García Aguilera, Laura
48. García Jonsson, Greta
49. García López, Isabel
50. García Sánchez, Melodía
51. Garriga Seguranyes, Roser
52. Garzón Toldos, Verónica
53. Goicoetxea Eraso, Javier
54. Gómez Salamanca, Ana
55. González Comendador, Annemariet
56. González Pérez, Sergio
57. Guijarro Barbas, Belén
58. Gutierrez Robles, David
59. Hernández Alarcón, Carlos Andrés
60. Hernández Delgado, Juan Miguel
61. Huerta Pardo, Carlos
62. Ibraeva, Anzhela
63. Isach Cogollos, Carolina
64. Ituarte del Saz-Orozco, Marta
65. Jaén Rivas, Paloma
66. Jerez Navarro, Mónica
67. Juan Martínez, Beatriz
68. Latorre Fernández, Esther
69. Leiva Galán, Francisco José
70. Linares Romero, Raquel
71. López De los Arcos, Ana Pilar
72. López Pérez, Mercedes
73. Lorenzo Barreiro, Marta
74. Lugilde Fernández, Iria
75. Macau Comella, Anna
76. Marín Trull, Cristina
77. Martí Peñaranda, María
78. Martínez Martín, Nerea
79. Martínez Miguel, Xián
80. Mateo Coello, Ángel Fernando
81. Méndez Rufián, Carlos
82. Méndez Suárez, Julia
83. Millán Ramírez, Jorge
84. Molinero Muns, Astrid
85. Montanari, Laura
86. Montoya Lozano, Paula
87. Morales Cano, Lucía
88. Morant Brotóns, María
89. Munín García, Lara
90. Muñoz Carrera, Abraham
91. Muñoz Vidal, Anna
92. Murakami, Rina
93. Navarro Ruiz, Lara
94. Noriega García, Diana Mª
95. Nuñez Iglesias, Margarita
96. Oca Mendía, Ana Mª
97. Ostrowski Fernández, Sandra
98. Palmero Fernández, Yenalia
99. Paniagua Cataño, Sara
100. Pastor Gutierrez, Ana
101. Pedrós Carretón, Sergio
102. Peluaga Lozada, Rocío
103. Peña Cagigas, Sara
104. Perets Iborra, Rafael
105. Pérez González, Judith
106. Pérez-Hervada Lemus, Olalla
107. Pérez Sequeda, Emma
108. Ponte Mosteiro, Miguel Ángel
109. Pradas Reguill, Júlia
110. Quintas Santos, Paula
111. Ramos Betancourt, Ailen
112. Río Simón, Tamara
113. Ríos Casás, José Ángel
114. Ripoll Martínez, Paula
115. Roca Arias, Candela
116. Rodríguez Casas, Leodan
117. Rodríguez Feal, Pastor
118. Rodríguez Llado, Marcos
119. Rodríguez Tavira, Alba
120. Rojas Valladolid, Marina
121. Román Gómez, Susana
122. Romero Raga, Paula
123. Ros Serrano, Adrián
124. Sanabria Alvarado, Vanesa
125. Sánchez Alberto, Laura Eugenia
126. Sánchez Crespo, Elena Mª
127. Sánchez Temprano, Isabel
128. Santacruz García, Raquel
129. Segala Clapes, Anna
130. Serantes García, Ana
131. Sestelo Couñago, Silvana
132. Sivianes Fernández, Irene
133. Soler Franquesa, Mª Alba
134. Steiner, Alma
135. Talavero Blanco, Jara
136. Tato Horcajo, Paula
137. Tornero Campos, Miguel
138. Torrents Soler, María
139. Torres Danés, Andrea
140. Tranis Cordon, Lisard
141. Van Laethem, Stéphanie
142. Vázquez Lorenzo, Alejandra
143. Ventoso Sanromán, Rubén
144. Vera Alsina, Gisela
145. Vieites Veiras, Inés
Prazo: 15/11/2013 - 18/11/2013

< Volver

Outras convocatorias


Accesibilidade | Aviso legal
Facebook

Marca gráfica da Xunta de GaliciaAGADIC. Instituto galego das artes escénicas e musicais